0530 880 0475
0312 334 1134
bilgi@afitabkm.com

Hakkımızda

Ankara Düğün Salonu Afitab Kültür Merkezi

Afitab Kültür Merkezi

1994 yılında Ankara Demetevler’de yapımına başlanan Sami Efendi Külliyesi bünyesindeki Afitab Kültür Merkezi, 2000’li yıllardan itibaren tamamen kurumsal bir kimliğe bürünerek her türlü sosyal ve özel faaliyete ev sahipliği yapıyor.

Düğün, nikâh, nişan, kına, sünnet merasimleri; iftar yemekleri, konferanslar, seminerler başta olmak üzere isteklerinizi cevapsız bırakmamak için seçeneklerimizi geniş tutuyoruz. Tecrübeli, hızlı, güleryüzlü servis personelimizle, sahasında uzman mutfak ekibimizle yüksek hizmet ve ürün kalitesinden taviz vermiyoruz. Zengin, sâde menülerimiz her keseye hitap ediyor.

Afitab Kültür Merkezi; Salon Okyanus, Salon Marmara, Salon Akdeniz ve Havuzlu Salon isimli farklı büyüklükte 4 salonuyla sizlere hizmet veriyor. Her biri ayrı tasarıma sahip, ferah, nezih, kullanışlı salonlarımız, muhtelif isteklerinize cevap vererek özel günlerinizin aksaklık yaşanmadan tamamlanmasını sağlıyor.

İslâmî hassasiyetlere öncelik vererek menülerimizi belirliyor, sizlerle yaptığımız istişarelerle programların çerçevesini çiziyoruz. Müşteri memnuniyeti adına dar bakış açısına hapsolmadan çözüm odaklı çalışıyoruz.

Ankara’nın her yerinden rahatlıkla ulaşılabilen Afitab Kültür Merkezi, kapalı-açık otoparkıyla, çevresinde mevcut geniş parklarıyla, yürüyüş mesafesindeki alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı konumunu senelerdir muhafaza ediyor.

Sevinçli günleriniz bizimle pekişsin, bizimle anılardaki yerini alsın.

Afitab Kültür Merkezi hizmetinize âmâde, samimiyetinize müteşekkir…

Bütün güzellikler sizinle ve BİZİMLE olsun!